etapy współpracy

Na tym etapie zapoznajemy się z Państwa oczekiwaniami i wyobrażeniami dotyczącymi przyszłego projektu. Słuchamy, doradzamy, przedstawiamy różne opcje. Zapoznaje się Państwo również z kosztem wykonania Waszej strony internetowej.

Ten etap jest zupełnie niezobowiązujący.


Gdy zapadnie decyzja o podjęciu współpracy, przechodzimy do kolejnego etapu.

Zdecydowaliście się na podjęcie współpracy z Nami! Świetnie! To teraz troszkę formalności.

Na podstawie informacji zebranych podczas wstępnej rozmowy przygotowujemy dla Państwa umowę na wykonanie danego projektu. Do umowy dołączona jest zawsze specyfikacja, gdzie znajdują się wszystkie najważniejsze informacje dotyczące Państwa przyszłej strony.

Po podpisaniu umowy, wstawiamy FV zaliczkową i udostępniamy dedykowany folder na Google Drive, gdzie mają Państwa 7 dni na dostarczenie materiałów potrzebnych do rozpoczęcia projektu.

Po dostarczeniu wszelkich niezbędnych materiałów, rozpoczynamy pracę nad budowaniem Państwa wymarzonej strony internetowej.

Każdy projekt jest dla Nas wyzwaniem, każdy projekt traktujemy indywidualnie a Państwa słowa uznania i rekomendacje są niezwykle ważne.

Na stworzenie projektu mamy 10 dni roboczych – czas pracy uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu.

Wiemy, że często zależy Państwu na czasie dlatego staramy się oddać projekt najszybciej jak to możliwe.

Na tym etapie przedstawiamy klientowi jego stronę internetową i czekamy na ewentualne uwagi.

Jeśli jest potrzeba to wszelkie poprawki, przesyłacie Państwo w jednym mailu zbiorczym po czym staramy się je wszystkie nanieść (chyba, że z przyczyn technicznych jest to niemożliwe o czym zawsze informujemy – szukamy wtedy satysfakcjonującego consensusu)

To ostatni etap naszej współpracy.

Gdy wszystkie (o ile występują) poprawki są naniesione projekt wraz przeniesieniem praw autorskim i dostępem zostaje przekazany w Państwa”ręce”.

Od teraz Wasza marka ma swoje miejsce w sieci !